Trochę o nas

Ty wiesz CO, my wiemy JAK!
Działamy w branży poligraficznej od ponad 20 lat. Doskonale wiemy jak uzyskać oczekiwane przez Ciebie efekty. Ty wiesz CO chcesz wyprodukować, my wiemy JAK to zrobić w najlepszy możliwy sposób. W razie potrzeby doradzimy i zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania.

Gwarancja udanej współpracy
Posiadamy sprzęt najwyższej jakości i wiemy jak go użyć. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy znają się na rzeczy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – przeanalizujemy Twoje potrzeby i stworzymy ofertę zoptymalizowaną pod Twoje oczekiwania. Zrobimy to: dobrze, niedrogo, szybko i tak jak lubisz. Również nietypowo.

Drukarnia
Drukujemy offsetowo, cyfrowo, ćwierć/pół/pełno-formatowo (maks. B1) i wielkoformatowo. Wydrukujemy to, co chesz prawie na wszystkim. Wydrukujemy Ci to z przodu, z tyłu, z obu stron, w CMYKu, w PANTONE albo klasycznie, czarno na białym.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Zabłyśnij wyjątkową jakością
Możemy nadać blasku i delikatności/wytrzymałości Twojemu produktowi. Uszlachetnimy go matowymi lub błyszczącymi lakierami i foliami, w całości lub punktowo, płasko lub wypukle, przezroczysto lub metalicznie.

Grunt to dobra oprawa
Nasza introligatornia zachwyci Cię swoimi niewiarygodnymi możliwościami: tniemy, kleimy, zszywamy, zaginamy papier, a przy ekspresowych zleceniach również czasoprzestrzeń, wiercimy, kaszerujemy, listwujemy a na koniec foliujemy, pakujemy i paletujemy. Zatrudniamy samych wybitnych wykrajaczy, managerów falcerki i sztanctygla z wieloletnim doświadczeniem, a nasi ‚oprawiacze’ (nie mylić z oprawcami) połączą wszystko w całość sposobem broszurowym/zeszytowym (szybko, bo przy użyciu linii do oprawy), klejonym, szytoklejonym i spiralą, w okładkach miękkich i twardych.

Wyryjemy Ci to na blachę
Dosłownie. Posiadamy własne studio CTP, a więc Twoje zlecenie wędruje od razu z komputera na matryce drukarskie, branżowo zwane ‚blachami’. Ty zyskujesz w ten sposób czas a my pełną kontrolę nad procesem. ‚Ryjemy w blasze’ laserowo, a więc niezwykle precyzyjnie. Drukujemy z układów impozycyjnych wykonanych zarówno przez nas jak i przez Klienta.

Graficy magicy
Impozycja, kompozycja, DTP, gamuty, rastry i wektory to potężne zaklęcia, ale pracownicy naszego studia graficznego potrafią używać ich w sposób bezpieczny i zachwycający. Pozwól im coś dla siebie wyczarować. Czy będzie to tylko logo, czy coś tak zaawansowanego jak gazeta, katalog, książka, opakowanie, pomożemy Ci ubrać komunikację z klientem we właściwą formę. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego Ci potrzeba, stwórzmy wspólnie coś ładnego.